
Legrand кабель шығысы 863429, ендірілген орнату (жасырын)
- Бар
- Коды:137506897
2 578 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IP21 болат құлпы бар Niloe Step кабелінің шығысы
Бекіткіші бар Niloe Step кабелінің шығысы кабельдерді әртүрлі бөлмелерде ыңғайлы және қауіпсіз шығаруға арналған. Ол IP21 қорғау дәрежесіне байланысты кабельдің сенімді бекітілуін және сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз етеді.
Қорғау дәрежесі: IP21
Түсі: Болат
Бекіткіші бар Niloe Step кабелінің шығысы кабельдерді әртүрлі бөлмелерде ыңғайлы және қауіпсіз шығаруға арналған. Ол IP21 қорғау дәрежесіне байланысты кабельдің сенімді бекітілуін және сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз етеді.
Қорғау дәрежесі: IP21
Түсі: Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 75.8 мм |
| Ені | 75.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 40 г |
| Тереңдігі | 47.8 мм |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ендірілетін (жасырын) |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Түрі | кабель шығысы |
- Бағасы: 2 578 ₸

