
Ippon Smart Power Pro II 1200 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:116212270
76 923 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источники бесперебойного питания (UPS) серии Smart Power Pro II предназначены для защиты персональных компьютеров, рабочих станций, серверов и другого важного компьютерного оборудования от основных неполадок с электропитанием: высоковольтных выбросов, электромагнитных и радиочастотных помех, понижений, повышений и полного исчезновения напряжения в электросети.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.7 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 1 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 7 мин |
| Шығу қуаты (белсенді) | 720 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1200 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 139х195х364 мм |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Макс. кіріс кернеуі | 220 Жылы |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
- Бағасы: 76 923 ₸


