
Монитор 34" Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi қара
- Қолжетімді емес
- Коды:119565808
206 237 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Ойындар әлеміне еніңіз Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi ойын мониторымен! Бұл 34 дюймдік қисық экран 3440x1440 ажыратымдылығымен бұл сізге керемет сурет сапасы мен иммерсивті ойын тәжірибесін береді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Жаңарту жиілігі 180 Гц — кескіннің жыртылмай тегістігі.
- 🔒 Жауап беру уақыты 1 мс — сіздің әрекеттеріңізге лезде реакция.
- 🌱 Қисық экран 1500R — геймплейге барынша ену.
- 🎨 95% DCI-P3 және 100% sRGB — шынайы бейнелеу үшін ашық және қанық түстер.
- 🔌 HDMI және DisplayPort арқылы қосылу — әртүрлі құрылғылармен пайдалану ыңғайлылығы.
Бұл монитор мыналар үшін өте қолайлы ойыншылардың және кәсіби мамандар, олар ойынның және жұмыстың жоғары кескін сапасы мен өнімділігін бағалайды.
Максималды өнімділікке қол жеткізу және геймплейден ләззат алу үшін жоғары сапалы графикалық карталармен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 8 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 50 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 520.61х810.39х242.53 мм |
| Қиғаш | 34 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Иә |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 4000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 180 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы, күңгірт |
| Рұқсат | 3440x1440 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 21:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync |
| СК-матрицаның түрі | TFT *VA |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 350 кд/м2 |
- Бағасы: 206 237 ₸




