
Монитор 23.8" Xiaomi Monitor A24i ELA5444EU қара
- Бар
- Коды:131818125
55 703 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Таныстыру Xiaomi A24i мониторы диагоналі 23.8 дюйм, бұл жұмыс пен ойын үшін тамаша таңдау болады. Оның жоғары ажыратымдылық 1920x1080 және жаңарту жиілігі 100 Гц тегіс кескін мен ашық түстерді қамтамасыз етіңіз.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ IPS-матрица — кең көру бұрыштары және түстердің дәл репродукциясы.
- 🔒 Контраст коэффициенті 1000:1 — қою қара және ашық ақ реңктер.
- 🌱 Экранның күңгірт жабыны — көзге арналған минималды шағылысулар мен жайлылық.
- 🎮 Ойын мониторы — 6 мс жылдам жауап беру уақытының арқасында ойыншылар үшін өте қолайлы.
Бұл монитор үшін жарамды кеңсе жұмысының, ойындар және мультимедиялық тапсырмалар — бұл сіздің жұмыс орныңызға немесе ойын станцияңызға керемет қосымша болады.
Кескіннің максималды сапасына қол жеткізу үшін сапалы HDMI немесе DisplayPort кабельдерімен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 6 мс |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 50 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 53.9 x 46 x 22 см |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 100 Гц |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | жоқ |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 55 703 ₸





