
Монитор 23.8" Iiyama T2455MSC-B1 қара
- Бар
- Коды:137577955
203 751 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
24 дюймдік мультисенсорлы монитор, шетінен шетіне дейін шыны, саусақ ізіне қарсы жабыны, кірістірілген веб-камерасы және икемді тұғыры бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Iiyama |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 5 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 566 x 337.5 x 43.5мм |
| Қиғаш | 23.8 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 60 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 203 751 ₸



