
CommScope оптикалық кабелі SM 9/125 (OS2) әмбебап төсем D 6.4мм, талшықтар саны: 8
- Бар
- Коды:136404568
1 746 802 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеміргіштерден диэлектрлік қорғанысы бар әмбебап кабель * Түтіні аз, галогенсіз материалдан (ULSZH) жасалған қаптама • Электрондық әйнекпен ылғалдан және кеміргіштерден қорғау • Ғимарат ішінде және сыртқы төсемдер үшін пайдалану * Кабельдік канализация мен толтыру траншеяларында төсеу * Диаметрі 3 мм буферлік түтіктердегі 250 мкм бастапқы жабыны бар талшықтар * Буферлік түтіктер құрғақ немесе гидрофобты гельмен толтырылған * Талшықты тығыздаудың барлық технологияларымен үйлесімді * OS2 талшығымен бірге жеткізіледі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CommScope |
| Механикалық сипаттамалары | |
| Минималды иілу радиусы | 129.5 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Талшықтар саны | 8 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | объектішілік |
| Кабель диаметрі | 6.4 мм |
| Құрылым | distribution |
| Иілудің ең аз радиусы | 129.5 мм |
| Қабық | LSZH |
| Төсеу | әмбебап |
| Оптикалық талшықтың түрі | SM 9/125 (OS2) |
| Түсі | Сары |
| Бағасы көрсетілген | 2000 метр |
- Бағасы: 1 746 802 ₸

