
DELUXE DIN-рейка 1 дана, DR101
- Бар
- Коды:133181942
1 617 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДИН рейка металлическая перфорированная Deluxe DR101
ДИН -рейка изготавливается из оцинкованной стали.
Используются для монтажа автоматических выключателей, реле, клемм и другого модульного оборудования в корпусах шкафов и щитов.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 35 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | Шкафтар мен қалқандардың корпустарында автоматты ажыратқыштарды, релелерді, терминалдарды және басқа модульдік жабдықтарды орнату үшін қолданылады. |
| Саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | DIN-рейка |
- Бағасы: 1 617 ₸

