
Legrand DIN-рейка 1 дана, 036782
- Бар
- Коды:141929207
9 109 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 036782 Рейка Lina25 500мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ұзындығы | 443 мм |
| Саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | DIN-рейка |
| Ені | 35 мм |
- Бағасы: 9 109 ₸

