
Legrand кабель-арнасы (қақпақ+профиль) пластик 100х50х50 мм
- Бар
- Коды:140550210
10 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 638030 K-KR.45MM 100x50 SNAP-ON АРНАСЫ — ені 100 мм және биіктігі 50 мм қақпағы бар, электр және төмен ток сымдарын төсеуге және қорғауға арналған кабельдік арна. Берік пластиктен жасалған, шерту (Snap-On) жүйесінің арқасында монтаждау оңай, кабельдерге жылдам қол жеткізуді және эстетикалық сыртқы түрін қамтамасыз етеді. Кеңселерде, тұрғын үйлерде және коммерциялық орындарда пайдалануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 50.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 50.0 мм |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 100.0 мм |
- Бағасы: 10 989 ₸

