
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand ішкі бұрышы 35х105х35 мм
- Бар
- Коды:140052775
5 931 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Общие характеристики: Кабель-каналы DLP 35х80/105 Аксессуары Углы и заглушки Углы внутренние и внешние Состоят из 2 деталей для монтажа на нижней и верхней стенке кабель-канала Гибкая крышка монтируется поверх углов Соответствуют NF C 68-104
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ені | 105 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 35 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 5 931 ₸

