
DKC бұрышы 60х120х60 мм базалық кабель арнасы үшін тегіс
- Бар
- Коды:138252100
5 017 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 01746 NPAN 120x60 WO TA үшін тегіс бұрыш. In-liner Classic − бұл пластикалық кабельдік қораптардан және аксессуарлардың кең ассортиментінен тұратын, соның ішінде электр қондырғыларын бекітуге арналған, әкімшілік үй-жайларда ауыспалы желілерді ашық төсеуге арналған қораптар (кабельдік арналар) жүйесі. . In-liner Classic сериясы классикалық дизайнымен кабельді қораптардың әмбебап жүйесі болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулі кабель-арна үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 5 017 ₸

