
Қабырғалық кабель-арна үшін Legrand сыртқы бұрышы 105х105х50 мм
- Бар
- Коды:143911559
7 699 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрышы Legrand 010619 DLP 50х105мм
105x50 LEGRAND айнымалы сыртқы бұрышы бөлмелердің сыртқы бұрыштарында кабель арнасының тегіс және эстетикалық жағымды ауысуын жасауға қызмет етеді. 105x50 LEGRAND айнымалы сыртқы бұрышы оның бұрышын 60-тан 120-ға дейін өзгерте алады. Кабель арнасының икемді қақпағы бұрыштардың үстіне орнатылады.
Қаптамада 60
Базалық бірлік дана
DLP сериясы
Түсі Ақ
Көлемі 0. 01 м3
Салмағы 0. 12 кг.
105x50 LEGRAND айнымалы сыртқы бұрышы бөлмелердің сыртқы бұрыштарында кабель арнасының тегіс және эстетикалық жағымды ауысуын жасауға қызмет етеді. 105x50 LEGRAND айнымалы сыртқы бұрышы оның бұрышын 60-тан 120-ға дейін өзгерте алады. Кабель арнасының икемді қақпағы бұрыштардың үстіне орнатылады.
Қаптамада 60
Базалық бірлік дана
DLP сериясы
Түсі Ақ
Көлемі 0. 01 м3
Салмағы 0. 12 кг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 105 мм |
| Ені | 105 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 7 699 ₸

