
Legrand кабель-канал (қақпақ) ПВХ-пластикат 85х50х100 мм
- Бар
- Коды:101624557
2 879 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суппорт Mosaic - 4 модуля, для кабель-каналов DLP-S 85х50, 100х50 и 130х50. Суппорт с рамкой для установки в кабель-каналы электроустановочных изделий Mosaic.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 50.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ |
| Ұзындығы, мм | 100.0 мм |
| Қосымша | Legrand 638072, мозаикалық жақтауы бар суппорт, 4 модуль, Metra кабельдік арнасына арналған |
| Материал | ПВХ-пластикат |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 85.0 мм |
- Бағасы: 2 879 ₸

