
Legrand 85х70х50 мм плинтус кабель-арнасы үшін сыртқы бұрыш
- Бар
- Коды:137551578
4 222 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрышы Legrand 638022 METRA 50х85мм. Өзгертілетін сыртқы бұрышы 60С-тан 120С 50х85 дейін Legrand Metra. Айнымалы бұрыштар әртүрлі конфигурацияларға оңай бейімделеді және жүйенің эстетикалық көрінісін қамтамасыз етеді. Бұрыштар тез орнатылады және кабельдік арнада мықтап ұсталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 85.0 мм |
| Тереңдігі | 50.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін сыртқы бұрыш |
| Ені | 70.0 мм |
- Бағасы: 4 222 ₸

