
Legrand 20х60х20 мм қабырғалық кабель-арнаға арналған жалғауға жалғау/жапсырма
- Бар
- Коды:140052780
3 544 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Накладка на стык для мини-плинтусов DLPlus 60х16 и 60х20 Белый. Legrand 033608
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғалық кабель-арнаға арналған түйіспеге жалғау/жапсырма |
- Бағасы: 3 544 ₸

