
Бұрыштық кабель арнасы үшін ішкі DKC бұрышы 40х40х40 мм
- Бар
- Коды:138252112
4 739 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 01722 NIA 40х40 Ішкі бұрышы өзгермелі. In-liner Classic − бұл пластикалық кабель қораптарынан және аксессуарлардың кең ассортиментінен, соның ішінде электр қондырғыларын бекітуге арналған әкімшілік үй-жайларда ауыспалы желілерді ашық төсеуге арналған қораптар (кабельдік арналар) жүйесі. In-liner Classic сериясы классикалық дизайнымен кабельді қораптардың әмбебап жүйесі болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бұрыштық кабель-арна үшін ішкі бұрыш |
- Бағасы: 4 739 ₸

