
Қабырғалық кабель-арнаға арналған Legrand тегіс бұрышы 50х100х50 мм
- Бар
- Коды:139235555
2 809 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Metra сериясының Legrand 638013 жазық бұрышы бір жазықтықта 90° бұрышта қимасы 100×50 мм екі кабельдік арнаны қосуға арналған. Ол профильдерді бұрыштық кесуді қажет етпей, жолдың ұқыпты бұрылуын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
Түрі: Жазық бұрыш, бекітілген (өзгермейтін)
Бұрылу бұрышы: 90°
Өлшемдері: 100 мм (ені) × 50 мм (тереңдігі)
Материал: ПВХ (поливинилхлорид)
Түсі: Таза-ақ (RAL 9010)
Бекіту тәсілі: Басу арқылы басу
Қорғау дәрежесі: IP40
Негізгі сипаттамалары:
Түрі: Жазық бұрыш, бекітілген (өзгермейтін)
Бұрылу бұрышы: 90°
Өлшемдері: 100 мм (ені) × 50 мм (тереңдігі)
Материал: ПВХ (поливинилхлорид)
Түсі: Таза-ақ (RAL 9010)
Бекіту тәсілі: Басу арқылы басу
Қорғау дәрежесі: IP40
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Материал | ПВХ |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түрі | қабырғаға орнатылатын кабель арнасы үшін тегіс бұрыш |
- Бағасы: 2 809 ₸

