
Legrand ПВХ-пластикат кабель-арнасы (қалқасы) 100х50х2000 мм
- Бар
- Коды:101624582
6 437 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Разделительная перегородка - для кабель-каналов Metra 85x50, 100x50, 130x50 и 160x50 - 2 метра
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 50.0 мм |
| Толығырақ | қалқа |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Қосымша | Legrand 638008, Metra кабель-арнасы үшін бөлгіш қалқа |
| Материал | ПВХ-пластикат |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 100.0 мм |
- Бағасы: 6 437 ₸

