
Legrand IP40 385х436 мм ендірілетін тарату қалқаны
- Бар
- Коды:141327304
32 622 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand Practibox S 2х18 IP40 кіріктірілген қалқан Түтінді есік
Бетон, кірпіш қабырғаларға орнату және қосу оңай, кіріктірілген модульдік Practibox S артқы панелі. Бұл Legrand-тың жоғары сапасын сақтай отырып, орнату уақытын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
Ауыстырылатын есігі бар электр тарату панелі. Есік 180 градусқа ашылады.
Автоматтардың шиналары мен терминалдарына еркін кіру үшін сымдар үшін жеткілікті кеңістік.
Алмалы-салмалы жақтау өндірістік учаскеде алдын ала электр монтажын орындауға мүмкіндік береді. Сопақша тесіктердің көмегімен тігінен реттеу.
Тегіс немесе филлипс басты бұрағыштарға арналған бұрандалар.
Шкафтар бейтарап және қорғаныс өткізгіштеріне арналған шиналармен жабдықталған. Шиналардың саны ұлғайтылуы мүмкін. Құралдарды пайдаланбай оңай орнату.
Сипаттамалары:
Модульдер саны: 36
Қатарлар саны: 2
Биіктігі: 385 мм
Ені: 436 мм
Тереңдігі: 103 мм
Қорғау дәрежесі: IP40
Соққыға төзімділігі: IK07
Жинақтағы шиналар: жер, бейтарап
Шинадағы ақаулардың саны: 22
Бетон, кірпіш қабырғаларға орнату және қосу оңай, кіріктірілген модульдік Practibox S артқы панелі. Бұл Legrand-тың жоғары сапасын сақтай отырып, орнату уақытын айтарлықтай үнемдеуге мүмкіндік береді.
Ауыстырылатын есігі бар электр тарату панелі. Есік 180 градусқа ашылады.
Автоматтардың шиналары мен терминалдарына еркін кіру үшін сымдар үшін жеткілікті кеңістік.
Алмалы-салмалы жақтау өндірістік учаскеде алдын ала электр монтажын орындауға мүмкіндік береді. Сопақша тесіктердің көмегімен тігінен реттеу.
Тегіс немесе филлипс басты бұрағыштарға арналған бұрандалар.
Шкафтар бейтарап және қорғаныс өткізгіштеріне арналған шиналармен жабдықталған. Шиналардың саны ұлғайтылуы мүмкін. Құралдарды пайдаланбай оңай орнату.
Сипаттамалары:
Модульдер саны: 36
Қатарлар саны: 2
Биіктігі: 385 мм
Ені: 436 мм
Тереңдігі: 103 мм
Қорғау дәрежесі: IP40
Соққыға төзімділігі: IK07
Жинақтағы шиналар: жер, бейтарап
Шинадағы ақаулардың саны: 22
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Ені | 436 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 36 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қатарлар саны | 2 |
| Өлшемдері | 385 x 436 x 103 |
| Монтаждау тәсілі | Ендірілетін |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Шкафтың түрі | тарату қалқаны |
- Бағасы: 32 622 ₸



