
Гофрленген құбыр DKC 20 мм 100 м, 91920
- Бар
- Коды:110326910
1 243 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ-дан жасалған иілгіш гофрленген құбыр кабельді механикалық әсерлерден сенімді қорғайды. Электрлік, компьютерлік телефон кабельдерін тарту үшін қолданылады. Құбырдың бұл түрі қабырғалық ойықтарға, көтерілген төбелер мен көтерілген қабырғалардың бос жерлеріне, еден төсеніштеріне немесе көтерілген едендердің астына орнатылады. Сымды тарту кабельді құбырға салуды жеңілдетеді.
Диаметрі - 20 мм. Материал – өздігінен сөнетін поливинилхлорид (ПВХ). Түсі - сұр. ПВХ–дан жасалған жеңіл сериялы гофрленген құбырларды - 25 °С-тан + 60 °С-қа дейінгі температурада пайдалануға болады. Ұзындығы – 100 метр.
Диаметрі - 20 мм. Материал – өздігінен сөнетін поливинилхлорид (ПВХ). Түсі - сұр. ПВХ–дан жасалған жеңіл сериялы гофрленген құбырларды - 25 °С-тан + 60 °С-қа дейінгі температурада пайдалануға болады. Ұзындығы – 100 метр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 м |
| Ішкі диаметрі | 14.9 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.55 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | Жануды таратады - жоқ, Иілу кезіндегі беріктік (қарсылық) - икемді, Бойлық қимасы/саңылауы бар - жоқ, |
| Пайдаланудың максималды температурасы | 60.0 °С |
| Пайдаланудың ең төменгі температурасы | -25.0 °С |
| Сыртқы диаметрі | 20.0 мм |
| Үзілуге беріктік | 100 |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | 350 |
| Иілу радиусы (статикалық) | 60.0 мм |
| Брошкамен (зондпен) | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
| Түрі | жеңіл |
- Бағасы: 1 243 ₸



