
Corsair RM750e (CP-9020295-EU) 750 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:139477543
79 059 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Іс жүзінде үнсіз жұмыс істеу үшін жасалған
Бұрандалы бұрандалы мойынтірекпен жабдықталған және арнайы есептелген жұмыс қисығымен басқарылатын 135 мм желдеткіш толық жүктеме кезінде де шудың минималды деңгейін қамтамасыз етеді. Төмен және орташа жүктемелер кезінде желдеткіш айналуын толығымен тоқтатады, бұл салқындату қажет емес жағдайларда іс жүзінде дыбыссыз жұмыс істеуге әкеледі.
Ықшам өлшем
Блоктың ұзындығы небәрі 150 мм, бұл оны талғампаз пайдаланушылар үшін кез келген дерлік заманауи ДК корпустарына оңай сыйғызуға мүмкіндік береді, сонымен бірге кабельдерді төсеу және ауа ағынын ұйымдастыру үшін ішінде жеткілікті орын қалдырады.
Толық модульді кабельдік жүйе
Тек қажетті кабельдерді пайдалану қуат көзін орнатуды, сондай-ақ кабельдерді төсеу мен ұйымдастыруды айтарлықтай жеңілдетеді.
Бұрандалы бұрандалы мойынтірекпен жабдықталған және арнайы есептелген жұмыс қисығымен басқарылатын 135 мм желдеткіш толық жүктеме кезінде де шудың минималды деңгейін қамтамасыз етеді. Төмен және орташа жүктемелер кезінде желдеткіш айналуын толығымен тоқтатады, бұл салқындату қажет емес жағдайларда іс жүзінде дыбыссыз жұмыс істеуге әкеледі.
Ықшам өлшем
Блоктың ұзындығы небәрі 150 мм, бұл оны талғампаз пайдаланушылар үшін кез келген дерлік заманауи ДК корпустарына оңай сыйғызуға мүмкіндік береді, сонымен бірге кабельдерді төсеу және ауа ағынын ұйымдастыру үшін ішінде жеткілікті орын қалдырады.
Толық модульді кабельдік жүйе
Тек қажетті кабельдерді пайдалану қуат көзін орнатуды, сондай-ақ кабельдерді төсеу мен ұйымдастыруды айтарлықтай жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Corsair |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2 келі |
| Кіріс жиілігі | 47 ~ 63 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 ~ 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 750 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 x 8.6 x 16 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+4 pin |
| Шу деңгейі | толық жүктемемен жұмыс істегенде де шудың ең аз деңгейі |
- Бағасы: 79 059 ₸




