
ASUS ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING 16 ГБ графикалық картасы
- Қолжетімді емес
- Коды:136301125
1 536 839 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Ойыншылар мен контент жасаушылар үшін ең жақсы платформа!
Бесінші буынның тензорлық өзектері
FP4 және DLSS 4 көмегімен AI максималды өнімділігі
Жаңа ағынды мультипроцессорлар
Нейрондық шейдерлер үшін оңтайландырылған
Төртінші буынның сәулелік бақылау ядролары
Мегагеометрия үшін жасалған.
Жаңа ROG Astral отбасы ғарыштың шексіз кеңістігі мен сұлулығынан шабыттанды және бұл жаңа шекараларды зерттеуге және анықтауға деген шексіз берілгендіктің куәсі. Осы рухта ROG Astral GeForce RTX 5080 патенттелген буландырғыш камерамен, радиатор қалқандарының күшейтілген тығыздығымен, фазаны өзгертетін GPU термиялық төсемімен, жоғары әдепкі тактілік жиіліктермен, күшейтілген қуат берумен және т.б. біріктірілген төрт желдеткіші бар бірінші ROG графикалық картасын ұсынады. Бұл премиум инновациялар — тартымды құйылған жақтаумен және металл GPU кронштейнімен жақсартылған — тіпті ең талап етілетін ойын сценарийлерін де орындай алатын абсолютті өнімділікті қамтамасыз ету үшін біріктірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Бейне жады түрі | GDDR7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LHR (Lite Hash Rate) | Жоқ |
| Графикалық процессор | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Графикалық картаның ұзындығы | 358 мм |
| Интерфейс | PCI-E 5.0 |
| Желдеткіштер саны | 3 |
| Иеленген слоттардың саны | 4 |
| Қолдау көрсетілетін мониторлар саны | 4 |
| Максималды рұқсат | 7680x4320 |
| Бейнежады көлемі | 16 ГБ |
| Салқындату | белсенді,3 желдеткіш,жылу құбырлары |
| SLI/CrossFire режимін қолдау | Жоқ |
| Графикалық процессор өндірушісі | NVIDIA |
| Өлшем | 357,6 x 149,3 x 76 мм 14,1 x 5,9 x 3 дюйм |
| Бейне жад шинасының бит тереңдігі | 256 бит |
| Қосқыштар | Иә x 2 (жергілікті HDMI 2.1b) Иә x 3 (жергілікті DisplayPort 2.1b) HDCP қолдауы Иә (2.3) |
| Қуат қосқыштары | 1 x 16 істікшелі |
| Қуат көзінің ұсынылатын қуаты | 850 Вт |
| Серия | GeForce RTX 50 Series |
| Техпроцесс | 4 нм |
| Салқындату түрі | белсенді |
| Графикалық процессордың жиілігі | 2760 мГц |
| Әмбебап процессорлар саны | 10752 |
- Бағасы: 1 536 839 ₸






