
Сорғыш HAUSLER HLS-60DG850 қара
- Бар
- Коды:144850932
51 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ Өнімділігі: 850 м3/сағ — иістер мен буды тиімді кетіреді
✅ Жылдамдықтар саны: 3 — әртүрлі пісіру режимдеріне оңай бейімделеді
✅ Жұмыс режимі: бұру — қамтамасыз етеді, таза ауа және төмендетілген шу деңгейі
✅ Жарықтандыру: LED — жұмыс аймағын энерготиімді және жарқын жарықтандыру
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen — заманауи және қолдануға ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: бар болғаны 56 дБ — артық шулаусыз ыңғайлы жұмыс
✅ Түсі: кербез қара — асүйге арналған әмбебап стильді шешім
✅ Өлшемдері (W×H×D): 60 × 50 × 47 см
✅ Орнату: кіріктірілген/қабырғаға орнатылатын — әртүрлі асүй макеттері үшін қолайлы
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: гофрленген құбыр жиынтықта
✅ Жылдамдықтар саны: 3 — әртүрлі пісіру режимдеріне оңай бейімделеді
✅ Жұмыс режимі: бұру — қамтамасыз етеді, таза ауа және төмендетілген шу деңгейі
✅ Жарықтандыру: LED — жұмыс аймағын энерготиімді және жарқын жарықтандыру
✅ Басқару элементтері: сенсорлық, Touch Screen — заманауи және қолдануға ыңғайлы
✅ Шу деңгейі: бар болғаны 56 дБ — артық шулаусыз ыңғайлы жұмыс
✅ Түсі: кербез қара — асүйге арналған әмбебап стильді шешім
✅ Өлшемдері (W×H×D): 60 × 50 × 47 см
✅ Орнату: кіріктірілген/қабырғаға орнатылатын — әртүрлі асүй макеттері үшін қолайлы
✅ Ауа құбырының диаметрі: 16 см
✅ Жабдық: гофрленген құбыр жиынтықта
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 180 Вт |
| Сүзгі | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 160 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 58 дБ |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Таңбаланбаған беті | Жоқ |
| Өнімділік | 850 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 513х600х460 мм |
| Ендіру түрі | қабырғаға |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | қимылды басқару |
| Орнату | Аспалы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 46 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 51 990 ₸







