
Салқындатқыш 1STPLAYER TS2 360 WHITE
- Бар
- Коды:114754318
33 970 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER TS2 360 сумен салқындатылатын салқындатқыш - бұл компьютердің процессорын салқындатуға арналған жоғары өнімді шешім.
Радиатор: 1STPLAYER TS2 360 тиімді салқындатуды қамтамасыз ету үшін диаметрі 120 мм үш желдеткіші бар үлкен радиатормен жабдықталған. Радиаторда жоғары тығыздықтағы жылтыратылған қанаттар бар, бұл процессордан жылуды жылдам таратуға көмектеседі.
Тыныш жұмыс: Желдеткіштер мен сорғы ең аз шу деңгейінде тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді, бұл компьютердің жұмысын ыңғайлы етеді.
RGB жарықтандыру: Салқындатқышта RGB жарықтандыруы болуы мүмкін, бұл пайдаланушының қалауына сәйкес түс пен артқы жарық әсерлерін реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 30 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1500 г |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 75.61 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 25 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 33 970 ₸



