
AeroCool CS-105 корпусы көк-қара
- Бар
- Коды:9800600
16 329 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
AeroCool CS-105 әмбебаптығы мен кеңдігін сақтау үшін стандартты тікбұрышты пішін факторында жасалған. Алдыңғы панельден жасалған щеткалы алюминий корпусқа бірегей заманауи көрініс береді. Алдыңғы панельдің төменгі жағындағы акрил қақпақ арқылы диаметрі 12 см желдеткіш көрінеді. 3.0 USB және 2.0 USB кірістеріне, HD аудио шығысына және микрофонды қосуға арналған портқа, сондай-ақ қуат және қалпына келтіру түймелеріне жылдам және оңай қол жеткізіңіз. Модель Micro ATX және Mini ATX аналық платаларын орнатуды қолдайды, процессор салқындатқышының максималды биіктігі 148 мм. Сондай-ақ ұзындығы 320 мм-ге дейінгі графикалық карталарды орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Қосымша ақпарат | артқы жағындағы 80 мм желдеткішке арналған орын |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 148 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 320 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 1 х 80х80 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Бөлімдер 5.25 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 187х361х355 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB x2, соның ішінде бір USB 3.0, құлаққаптар, микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Көк |
- Бағасы: 16 329 ₸


