
SHIP 5415.01.100 серверлік шкафы
- Бар
- Коды:141245109
121 809 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VA сериялы екі секциялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша суықтай илектелген жоғары сапалы болат қаңылтырдан жасалған, жүк көтергіш профильдің қалыңдығы 1,5 мм және қалған құрамдас бөліктері 1 мм.
Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 30 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы.
Ерекшеліктері
Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу
Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (120 мм екі желдеткіш үшін)
Алдыңғы есіктің 180 градусқа бұрылу бұрышы
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта жеткізіледі
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді
ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 30 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін еденді орнату мүмкіндігі бар беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы.
Ерекшеліктері
Корпустың астыңғы, үстіңгі және артқы жағынан кабельді енгізу
Белсенді салқындатуды орнатуға арналған саңылаулар қарастырылған (120 мм екі желдеткіш үшін)
Алдыңғы есіктің 180 градусқа бұрылу бұрышы
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартоннан жасалған қорапта жеткізіледі
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді
ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктік U | 15 |
| Жұмыс кеңістігінің биіктігі | 725.0 мм |
| Жұмыс кеңістігінің тереңдігі | 360.0 мм |
| Есік | Иә |
| Есік материалы | шыны |
| Монтаждау профилі | 19.0 дюйм |
| Орнату | Қабырғалық |
| Секциялар саны | 2 |
| Жұмыс кеңістігінің ені | 540.0 мм |
- Бағасы: 121 809 ₸



