
HP LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
- Бар
- Коды:103187769
336 460 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP LaserJet Enterprise MFP M430f
МФУ HP LaserJet Enterprise MFP M430f с цветным сенсорным дисплеем диагональю 10,9 см. Имеет высокоскоростной порт USB 2.0 для подключения устройств сторонних производителей. В этом МФУ используется функция динамической безопасности, которая может
периодически обновляться посредством обновлений микропрограммы. МФУ рассчитан на работу только с теми картриджами, которые оснащены оригинальной микросхемой HP.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Шу деңгейі | 54 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бірінші данасының шығу уақыты | 6.5 бірге |
| Қағазды шығару | 250 л |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 420х323х390 мм |
| Масштабты өзгерту | 25-400% |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 999 |
| Максималды формат | A4 |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Суретті e-mail арқылы жіберу | Жоқ |
| Басып шығару | қарапайым қағазда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60 - 175 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 150 л |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 525 Вт |
| Сканердің рұқсаты | 600x600 dpi |
| Көшіру жылдамдығы | 38 бет/мин |
| Басып шығару жылдамдығы | 40 бет/мин |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Сканер түрі | планшетті/созылмалы |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 336 460 ₸

