
HP LaserJet 137fnw ҚФБ
- Бар
- Коды:1600614
131 324 ₸
- +7 (701) 635-42-91
HP LaserJet 137fnw - қолжетімді бағамен тиімді және өнімді КФҚ. Басып шығарыңыз, сканерлеңіз, көшіріңіз, факспен жұмыс істеңіз және жоғары сапалы нәтижелерге қол жеткізіңіз, сонымен қатар тікелей телефоннан басып шығару және сканерлеу мүмкіндіктерін пайдаланыңыз. Айына 1500 беттен аспайтын басып шығаратын 1-5 пайдаланушыдан тұратын жұмыс топтары үшін тамаша таңдау.
Мобильді құрылғылардан принтерді басқару
HP Smart қолданбасы тікелей телефоннан оңай орнатуды, басып шығаруды және сканерлеуді қамтамасыз етеді. Кез келген смартфоннан немесе планшеттен оңай басып шығаруға болады.
Басып шығару қолжетімділігін кеңейтіңіз
Ресурстарды оңай ортақ пайдалану — сымсыз және Ethernet желілері арқылы қол жеткізу және басып шығару.
Динамикалық қауіпсіздікті қолдау
Тек түпнұсқа HP чипімен жабдықталған картридждермен пайдалануға арналған. Басқа өндірушілердің чиптері бар картридждер жұмыс істемеуі мүмкін, ал қазіргі уақытта жұмыс істейтіндер болашақта жұмыс істемеуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | Wi-Fi |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.58 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| PC Fax | Иә |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Жоқ |
| Жиынтықта | қфб |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 8.30 с (б/б) |
| Бірінші данасының шығу уақыты | 8 бірге |
| Қағазды шығару | 100 парақ. (стандартты), 100 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 406х309х360 мм |
| Түс тереңдігі және сұр реңк | 16 бит / 256 |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысының сыйымдылығы | 40 парақ |
| Масштабты өзгерту | 25-400 % |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 10000 |
| Тасымалдаудың максималды жылдамдығы | 33.6 Кбит/с |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 0 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 600x600 |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600x600 dpi |
| Факстың максималды рұқсаты | 300x300 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х356 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | шағын кеңсе |
| Жад көлемі | 400 МБ |
| Ерекшеліктері | Мобильді құрылғылардан принтерді басқару |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Суретті e-mail арқылы жіберу | Иә |
| Факс жады | 400 бет |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау |
| Жиексіз басып шығару | Жоқ |
| Басып шығару | конверттерде, қарапайым қағазда, қайта өңделген қағаздан, қалың қағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Пигментті сиялар | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-163 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 150 парақ. (стандартты), 150 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Android, Windows, iOS |
| Тұтынылатын қуат | 300 Вт (жұмыс кезінде), 38 Вт (күту режимінде) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 600x600 dpi |
| Ресурс | 1000 бет |
| Көшіру жылдамдығы | 20 бет/мин (б/б А4) |
| Басып шығару жылдамдығы | 20 бет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Сканер түрі | планшетті/созылмалы |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | біржақты |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түрлі-түсті факс | Жоқ |
- Бағасы: 131 324 ₸





