
HP LaserJet Enterprise M406dn 3PZ15A ақ
- Бар
- Коды:102479000
208 940 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Принтер HP LaserJet Enterprise M406dn/A4/38 ppm/1200x1200 dpi
Принтер HP корпоративного класса начального ценового уровня со скоростью печати до 40 стр/мин и высочайшим уровнем безопасности
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Қағазды шығару | 150 парақ. (стандартты) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 381х220х357 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 100000 |
| Максималды формат | A4 |
| Қолданылу саласы | үлкен кеңсе |
| Жад көлемі | 1024.0 |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Деректерді тасымалдау | AirPrint қызметін қолдау |
| Басып шығару | конверттерде |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-175 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 350 парақ. (стандартты), 900 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Android, Mac OS, Windows, iOS |
| Тұтынылатын қуат | Жұмыс кезінде 531 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Басып шығару жылдамдығы | 40 бет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Шу деңгейі | жұмыс кезінде 54 дБ |
| Құрылғы | принтер |
| Процессордың жиілігі | 800.0 |
| Қаріптер және басқару тілдері | PCL 5c|PCL 5e|PCL 6|PDF|PostScript 3 |
- Бағасы: 208 940 ₸





