
VARMILO Peony Desk Mat XL ZDB008-01 тінтуір тақтасы
- Бар
- Коды:105222808
9 595 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Varmilo ұсынған үстел төсеніші - бұл жоғары сапалы үстел төсеніші.Кез келген жұмыс үстелі орнатуымен тамаша көрінеді.
Varmilo кілемдері жиектері тігілген жоғары сапалы трикотаждан жасалған және ұзақ ойнауға және жұмыс істеуге арналған.
Var milo үстел төсеніштерінің түбі қалың, табиғи көбіктен жасалған, сондықтан тіпті өте жылдам ойнау кезінде де төсеніш берік және тұрақты болады.
Varmilo кілемдері жиектері тігілген жоғары сапалы трикотаждан жасалған және ұзақ ойнауға және жұмыс істеуге арналған.
Var milo үстел төсеніштерінің түбі қалың, табиғи көбіктен жасалған, сондықтан тіпті өте жылдам ойнау кезінде де төсеніш берік және тұрақты болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmilo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 900 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 4 мм |
| Түсі | сурет |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 9 595 ₸



