
ДАҢҚТЫ GLO-MP-ELEM-ICE тінтуір тақтасы
- Бар
- Коды:114394788
18 462 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Glorious Element Ice компьютерлік тінтуір тақтасы мұз үстіндегідей жылдам сырғуды қамтамасыз етеді. Кілемнің беті шыныдан және матадан жасалған. Осының арқасында тінтуірді басқарудың керемет дәлдігі мен қарапайымдылығына қол жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Glorious |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 380 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 430 мм |
- Бағасы: 18 462 ₸


