
ASUS ROG Scabbard II тінтуір тақтасы 400x900x3 мм қара
- Бар
- Коды:101113830
27 324 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тінтуірдің бірқалыпты және дәл қозғалысын қамтамасыз ететін ыңғайлы керек-жарақ. Беті оптикалық және лазерлік тышқандарды қолдай отырып, ыңғайлы жұмыс істеуге арналған. Өлшемдердің, материалдардың және дизайнның әртүрлілігі үйіңізге, кеңсеңізге немесе ойын кеңістігіңізге дұрыс нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. Компьютерде жұмыс істеу кезінде дәлдік пен жайлылықты жақсартуға арналған практикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 400 мм |
| Қосымша | әмбебап беті, нано жабыны бар мата, суға төзімді, майға төзімді |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер, силиконды аяқтар |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 900 мм |
- Бағасы: 27 324 ₸

