
Deluxe шөгілетін түтік 10000 20/10 мм, 1 дана
- Бар
- Коды:128676910
21 214 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Түтік термоусаживаемая Deluxe DRS 20/10 қара Арналған ретінде пайдалануға жабын материал бар қорғаныш, изоляционными антикоррозиялық қасиеттері бар. Жылу өткізгіш түтіктер сымдар мен кабельдердің өзектерін, соның ішінде электр сымдарын, сымдарды дәнекерлейтін жерлерді тығыздау үшін, байламдар, сәндік мақсаттар үшін және т.б. Жылу өткізгіш түтіктің негізгі қасиеті - оның диаметрін өзгерту, қысу (кішірейту) қабілеті. жоғары температураның әсерінен (жоқ). 70-тен 120 градус Цельсийге дейін Шөгу кезінде түтік шөгу орын алатын затты немесе материалды тығыз орап, оның контурларын қайталайды және механикалық және оқшаулағыш қорғанысты қамтамасыз етеді. Шөгу процесі өте жылдам жүреді, тек түтікті қажетті температураға дейін қыздыру жеткілікті. Мұны арнайы жылу пистолетімен (шаш кептіргішпен) және тіпті кәдімгі оттықпен де жасауға болады, бұл жылуды қысқартатын құбырды үйде пайдалануды жеңілдетеді және электр таспасын жылдам балама ауыстыруға мүмкіндік береді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шөгуге дейінгі диаметрі, мм | 20 мм |
| Шөгуден кейінгі диаметрі, мм | 10 мм |
| Ұзындығы | 10000 см |
| Саны, дана | 1 дана |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | шөгілетін түтік |
| Негізгі | |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 21 214 ₸



