
GLORIOUS GLO-MP-ELEM-FIRE тінтуір тақтасы 430x380x3 қара
- Бар
- Коды:114394799
18 694 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тінтуірдің бірқалыпты және дәл қозғалысын қамтамасыз ететін ыңғайлы керек-жарақ. Беті оптикалық және лазерлік тышқандарды қолдай отырып, ыңғайлы жұмыс істеуге арналған. Өлшемдердің, материалдардың және дизайнның әртүрлілігі үйіңізге, кеңсеңізге немесе ойын кеңістігіңізге дұрыс нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. Компьютерде жұмыс істеу кезінде дәлдік пен жайлылықты жақсартуға арналған практикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Glorious |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 430 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 380 мм |
- Бағасы: 18 694 ₸


