
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KW13C, ақ
- Бар
- Коды:138472560
5 882 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лицевая панель Bticino KG51 Living Now для умного шлюза Wi-Fi в стартовом пакете 2 модуля
- Габариты изделия - 45 мм x 86 мм x 7 мм
- Для механизмов/устройств с артикулом -KW4501C, KM4501C, KG4501C, KW4125, KW4126, KW4129, KG4125, KG4126, KG4129, KM4125, KM4126, KM4129 и сторонних термостатов
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 5 882 ₸

