
Legrand Legrand 067950 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, қара
- Бар
- Коды:140820751
9 687 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 067950 CLN2 Еңкейтілген розеткалар USB графит
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 067950 |
| Құрылғының биіктігі | 53 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | қара |
| Құрылғының ені | 53 мм |
- Бағасы: 9 687 ₸

