
Legrand Mosaic 078801L ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, ақ
- Бар
- Коды:144664055
3 661 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Розеткалар мен ажыратқыштарға арналған жақтау — бұл кіріктірілген электр қондырғыларын (розеткалар, ажыратқыштар, ажыратқыштар және т.б.) жақтауға арналған әмбебап керек-жарақ. Бұл суппортты, сондай-ақ розетка мен қабырға түйіспесін бүркемелейтін сәндік әрлеу. Құрылғыны бөлменің дизайнына сәйкестендіруге мүмкіндік беретін розетка немесе ажыратқыштың көрінісін толық етеді.
Ұялар саны 1
ABS жақтауының материалы пластик
Монтаждау жасырын
Мақсаты
Mosaic сериялы розетка немесе ажыратқыш үшін
Су-шаңнан қорғау дәрежесі IP20
Тігінен орнату
Қосымша
Құрылғының биіктігі 82 мм
Бір тауардағы бірлік 10
Құрылғының ені 40 мм
Ұялар саны 1
ABS жақтауының материалы пластик
Монтаждау жасырын
Мақсаты
Mosaic сериялы розетка немесе ажыратқыш үшін
Су-шаңнан қорғау дәрежесі IP20
Тігінен орнату
Қосымша
Құрылғының биіктігі 82 мм
Бір тауардағы бірлік 10
Құрылғының ені 40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 82 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 3 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 3 661 ₸



