
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау 2-964830-1, ақ
- Бар
- Коды:141134026
6 110 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сәндік жақтау AMP 2-964830-1 — бұл DIN 80x80 мм бір жақтау, орталық ойығы 63x63 мм, ақ түсті.
Кейбір сипаттамалар:
ені: 80 мм;
орталық ойық: 63x63 мм;
тереңдігі: 5,5 мм;
қаптамадағы габариттері: 9 х 9 х 1 см (ШхВхГ);
қаптамадағы салмағы: 0,012 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Без бренда |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 2-964830-1 |
| Құрылғының биіктігі | 80 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 20 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 80 мм |
- Бағасы: 6 110 ₸

