
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау 1NEW 2-966224-1, ақ
- Бар
- Коды:141384196
10 623 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Небольшая белая рамка 2-966224-1, предназначенная для стандартных встроенных выключателей или розеток. Подходит для монтажа на стену — скрывает механизм и обеспечивает аккуратный, завершённый внешний вид. Цвет — классический белый; материал — прочный пластик.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1New Trade |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 2-966224-1 |
| Құрылғының биіктігі | 68 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 20 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Материал | Металл |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 68 мм |
- Бағасы: 10 623 ₸

