
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау ITK CKK-40D-RSU4-075-K01 , ақ
- Бар
- Коды:133319072
6 837 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ITK CKK-40D-RSU4-075-K01 — жоғары сапалы электрлік басқару және басқару жүйесі. Ол өнеркәсіпті, автоматтандыруды және мониторинг жүйелерін қоса алғанда, әртүрлі салаларда пайдалану үшін өте қолайлы. Бұл өнім озық технологиялар мен берік материалдардың арқасында сенімді және тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | CKK-40D-RSU4-075-K01 |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 6 837 ₸

