
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KW10C , ақ
- Бар
- Коды:133185019
3 746 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
USB 1 зарядтау құрылғыларына арналған Bticino KW10C Living Now алдыңғы панелі модуль ақ
K4285C1, K4286C1 механизмдерімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
K4285C1, K4286C1 механизмдерімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | KW10C |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Қосымша | !!!!!!!!!!!!!!!!1 Рұқсат етілген мән 50-ден 700-ге дейін, енін 22 мм-ге өзгертуіңізді сұраймын |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 3 746 ₸

