
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KG19 , қара барқыт
- Бар
- Коды:138752957
4 342 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Түймелі жарық реттегіші 2 модульге арналған Bticino KG19 Living Now беткі панелі қара
K4410, K4411 механизмдерімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл BTicino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
K4410, K4411 механизмдерімен бірге қолданылады.
Living Now
– бұл BTicino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | қара барқыт |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 4 342 ₸

