
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC RAL3027 , қызғылт
- Бар
- Коды:133277551
3 242 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рамка-суппорт DKC RAL3027 стандартты орнату қораптарында электр қондырғыларын орнатуға арналған. Бұйым қызыл-қызыл түсті ашық реңкте (RAL3027) орындалған, ол интерьерге мәнерлілік пен бірегейлікті қосады. Сапалы материалдарды пайдаланудың арқасында жоғары беріктік пен беріктікке ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 75010R |
| Құрылғының биіктігі | 227 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | қызғылт |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 3 242 ₸

