
Legrand 83х83х40 мм шаршы тарату қорабы, ПВХ
- Қолжетімді емес
- Коды:132580141
2 822 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mosaic 080281 үстіңгі монтаждау қорабы 2 модуль 080281 Legrand калибріне арналған 080251 Legrand қосқыш қорабы. Үстіңгі монтаж қорабы 20х12,5 мм алынбалы кіреберіспен жабдықталған. Бүйірлерінде екі бұрандалы бекіткіш бар. Монтаждық қораптың тереңдігі - 40 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 83 мм |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Жасырын |
| Ені | 83 мм |
- Бағасы: 2 822 ₸

