
Tyco 140х112х70 мм шаршы тарату қорабы, пластик
- Қолжетімді емес
- Коды:134981838
2 718 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
140x112x70 мм ТУСО 10177 жасырын сымдарға арналған ГСК дәнекерлеу қорабы
Қуыс және гипсокартон қабырғаларындағы электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Дәнекерлеу қорабының конструкциясына корпус пен қақпақ кіреді, ол сымдарды ауыстырған немесе тексерген жағдайда сымдарға қол жеткізу үшін өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға бекітіледі.
Қуыс және гипсокартон қабырғаларындағы электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Дәнекерлеу қорабының конструкциясына корпус пен қақпақ кіреді, ол сымдарды ауыстырған немесе тексерген жағдайда сымдарға қол жеткізу үшін өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Ені | 112 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP30 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 2 718 ₸

