
Тарату қорабы шаршы IEK 332х250х57 мм, пластик
- Бар
- Коды:135323338
12 323 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған қорап ONFLOOR 12. ONFLOOR 12: KNL люгін орнатуға арналған-57-12-7012 the бетон еден қалыңдығы 57-75 мм. Құю алдында қорапты қораптың негізін алдын ала бұрғылау арқылы монтаждау бетіне бекіту керек. Қораптың қажетті биіктігін 57 мм-ден 75 мм-ге дейінгі диапазондағы қораптың ішкі төсемінің биіктігін (бұрандалар қораптың әрбір жоғарғы жағында орналасқан) реттейтін бұрандалар арқылы орнатуға болады. Бетон қабаты 75 мм-ден жоғары болған жағдайда тегістеу жинағын пайдалану қажет: KNK-SN-9011 (бөлек сатып алынады). Қорапта электр монтаждау құбырларына (D 25/32/40 мм) немесе 35х100 мм металл науаға арналған кірістер қарастырылған. Бетон құю кезінде қораптың ішіне ерітіндінің түсуін болдырмау үшін жиынтықта қорғаныс қақпағы жеткізіледі. Қоспа қатайғаннан кейін қорғаныс қақпағын алыңыз. Жеткізу жиынтығы: ONFLOOR 12 едендік қорап - 1 дана, қорғаныс қақпағы - 1 дана, бекіткіштер жинағы - 1 жинақ. Материал: полиамид. Түсі: қара.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 57 мм |
| Ұзындығы | 332 мм |
| Ені | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP30 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 12 323 ₸



