
Tyco 200х140х75 мм шаршы тарату қорабы, АБС-пластик
- Бар
- Коды:141531701
3 831 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TYCO дәнекерлеу қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерінде, ауруханаларда, қоғамдық ғимараттарда, сауда орталықтарында және өндірістік ғимараттарда ашық сымдарды орнату кезінде электр желісінің сымдарын тармақтау үшін қолданылады. Өзінің жиынтықтамасында тығыздауыш төлкелер ВТ 55,5 дана, монтаждық бітеуіш 2 дана, тығыздауыш 1 дана бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tyco |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Саны | 1 дана |
| Материал | АБС-пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 3 831 ₸

