
Legrand 105х105х55 мм шаршы тарату қорабы, пластик
- Бар
- Коды:141600753
8 831 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорапта диаметрі 4 мм-ден 25 мм-ге дейінгі кабельдер мен құбырларға жарамды мембраналық тығыздағыштары бар 10 тығыздалған кабель саңылаулары бар. Бұл оны әртүрлі сым түрлерін, соның ішінде қуат және төмен ток кабельдерін қосу үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Legrand Plexo 092022 қорабы гараждарда, қоймаларда, автотұрақтарда және электр қосылымдарын сыртқы ортаның әсерінен қорғауды қажет ететін басқа үй-жайларда орнату үшін өте қолайлы.
Қосымша ақпарат алу немесе қорапты сатып алу үшін аймағыңыздағы Legrand компаниясының ресми дистрибьюторына хабарласуыңызға болады.
Legrand Plexo 092022 қорабы гараждарда, қоймаларда, автотұрақтарда және электр қосылымдарын сыртқы ортаның әсерінен қорғауды қажет ететін басқа үй-жайларда орнату үшін өте қолайлы.
Қосымша ақпарат алу немесе қорапты сатып алу үшін аймағыңыздағы Legrand компаниясының ресми дистрибьюторына хабарласуыңызға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 55 мм |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Ені | 105 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 8 831 ₸

