
Legrand 70х70х50 мм шаршы тарату қорабы, полипропилен
- Бар
- Коды:134983451
2 505 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қатты қабырғаларға арналған Bticino 502E қорабы (70х70х50)
Бетон немесе кірпіш қабырғаларға арналған қорап.
Өлшемдері: 70х70х50 мм
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
Бетон немесе кірпіш қабырғаларға арналған қорап.
Өлшемдері: 70х70х50 мм
Living Now
– бұл Bticino-ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан: пластиктен, металдан ("замак" қорытпасы) және ағаштан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Ені | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Полипропилен |
| Монтаждау | Жасырын |
- Бағасы: 2 505 ₸

