
Тарату қорабы шаршы DKC 88х88х44 мм, пластик
- Бар
- Коды:134982414
22 563 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"In-liner Front" − бұл әкімшілік үй-жайларда ашық сымдарға арналған заманауи және инновациялық пластикалық кабельдік қораптар (кабельдік арналар). "In-liner Front" жүйесі кабель-арналардан, жалғаушы және тармақтаушы аксессуарлардан, электр орнату бұйымдарын бекіту элементтерінен тұрады. Қораптар мен керек-жарақтар жоғары сапалы материалдардан жасалған. Олардың талғампаз дизайны, жылтыр қабаты және жеңілдетілген пішіні бар. Кабельдік арналардың беті жұмыс кезінде шаңнан оңай тазаланады, сонымен қатар ультракүлгін сәулелердің әсерінен ақ түсті ұзақ уақыт сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 44 мм |
| Ұзындығы | 88 мм |
| Ені | 88 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 22 563 ₸

